Semmelrock 2023-03-27T13:05:16+00:00

Semmelrock

Zámková dlažba Semmelrock prestavuje funkčnosť, elegantný prvok a maximálnu kvalitu. Je vhodná pre rôzne typy využití, či už potrebujete dlažbu do vašej záhrady, na terasy, prípadne pre infraštruktúru, u nás nájdete presne to pravé. 

Zámková dlažba Semmelrock pre mesto, obec, či záhradu.

Dlažba Semmelrock predstavuje širokú škálu materiálov a farieb, ktorú môžete skombinovať s exteriérom, kde bude inštalovaná. Na výber máte z rôznych povrchov, textúrovaný, kartáčovaný, pieskovaný, a mnohe dalšie.

Aké sú výhody zámkovej dlažby od nás?

Pri výrobe zámkovej dlažby Semmelrock sa používajú najnovšie technológie, ktoré sú neustále inovované. Použitý je patentovaný zámkový systém, ktorý predstavuje zaplnenie škár vďaka použitiu špeciálnych výstupkov pri okrajoch dlažby. Taktiež je zámková dlažba Semmelrock vybavená povrchovým zušľachtením, odolnosťou voči mrazu, vnútornou hydrofobizáciou a spĺňa normy STN.

●   sú odolné voči vysokému zaťaženiu aj pre hustú premávku

●   dlažba sa neposúva, nedeformuje a nepreklápa

●   hrany dlažobných kociek sa neodpráskavajú

●   vysoká kvality vďaka predpísaným normám STN

Zámková dlažba Semmelrock – Bradstone

Bradstone predstavuje pre našich zákazníkov dlažbu, ktorá predstavuje nádych histórie s kombináciou kvalitného betónového materiálu. Váš exteriér získa vďaka dlažbe Bradstone nový nádych vďaka teplým prírodným elegantným farbám, kde povrch má šturkturovaný profil a nepravidelné hrany. Na výber máte z veľkého množstva formátov, vďaka čomu vaša dlažba môže byť presne prispôsobená okoliu. Prezrite si online katalóg Bradstone, kde nájdete veľké množstvo nápadov pre použitie.

Infraštruktúra

Značka Semmelrock ponúka praktické využitie zámkovej dlažby aj pre infraštruktúru. Je ideálna pre námestia, zastávky, kruhové objazdy, ale aj pre ulice, parkoviská, prípadne diaľnice. Súčasťou sú cestné obrubníky, spevnené plochy, palisády a dlažby, dlažby pre nevidiacich, odvodňovacie žľaby. Semmelrock poskytuje komplexné riešenie pre akýkoľvek typ infraštruktúrneho projektu pri maximálnej kvalite a elegantného dizajnu. Viac informácií a nápadov nájdete v online katalógu.

Katalógy

ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG
ZOBRAZIŤ KATALÓG

Máte otázky? Napíšte nám!