Predaj reziva 2020-03-10T08:49:14+00:00

Krovy na mieru

Krovy na mieru poskytujeme našim zákazníkom už viac ako desaťročie. Pri ich výrobe a inštalácii sa riadime predloženou dokumentáciou, prípadne vám ju navrhneme presne podľa vašich predstáv.

Výroba, ako aj montáž krovov musí byť realizovaná školenými odborníkmi, nakoľko ide o technicky veľmi náročný proces. Krovy na mieru realizujeme z vysoko kvalitného dreva, našim zákazníkom poskytujeme širokú škálu možných použitých materiálov. Taktiež dbáme na ekológiu životného prostredia.

Stavebné rezivo

V našej ponuke nájdete stavebné rezivo, ktoré máme na sklade – dosky aj strešné laty. Na objednávku ponúkame hranoly a fošne z kvalitného dreva. 

Kvalita stavebného reziva je pre nás prvoradá, nami poskytované rezivo je plne impregnované. Je zabezpečená ochrana proti plesniam, hmyzu, ako aj drevokazným hubám.

Stavebné rezivo z našej ponuky vám vydrží veľmi dlhé obdobie, pre našich zákazníkov poskytujeme aj dopravu priamo k vám nákladným vozidlom, ktoré je vybavené hydraulickou rukou. Veľmi radi vám poradíme pri výbere.

Máte otázky? Napíšte nám!