Predaj reziva 2018-05-07T10:58:32+00:00

Krovy na mieru

Krovy na mieru poskytujeme našim zákazníkom už viac ako desaťročie. Pri ich výrobe a inštalácii sa riadime predloženou dokumentáciou, prípadne vám ju navrhneme presne podľa vašich predstáv.

Výroba, ako aj montáž krovov musí byť realizovaná školenými odborníkmi, nakoľko ide o technicky veľmi náročný proces. Krovy na mieru realizujeme z vysoko kvalitného dreva, našim zákazníkom poskytujeme širokú škálu možných použitých materiálov. Taktiež dbáme na ekológiu životného prostredia.

Stavebné rezivo

V našej ponuke nájdete stavebné rezivo, ktoré máme na sklade – dosky aj strešné laty. Na objednávku ponúkame hranoly a fošne z kvalitného dreva. 

Kvalita stavebného reziva je pre nás prvoradá, nami poskytované rezivo je plne impregnované. Je zabezpečená ochrana proti plesniam, hmyzu, ako aj drevokazným hubám.

Stavebné rezivo z našej ponuky vám vydrží veľmi dlhé obdobie, pre našich zákazníkov poskytujeme aj dopravu priamo k vám nákladným vozidlom, ktoré je vybavené hydraulickou rukou. Veľmi radi vám poradíme pri výbere.

Doskové materiály a obklady z dreva

Predávame kvalitné doskové materiály, ako aj obklady z dreva, v našom sortimente nájdete OSB dosky, palubovky, tatranský profil, obklady stien, stopov a taktiež terasové dosky.

OSB dosky ponúkame v hrúbkach od 10-22 milimetrov, pri formáte 2500 x 1250, 1 ks: 3,125 m2. Pri palubovkách máme na výber materiály ako borovica a smrek.

Obklady dodávame do suchého prostredia, taktiež ale aj do sáun. Obkladové panely poskytujeme v rôznych dekoroch, ktoré sú vyrobené z MDF dosiek.

Terasové dosky v našom portfóliu predstavujú maximálnu odolnosť, stabilitu a sú trvalo obnoviteľné. Drevo použité pre tento typ produku je opracované mimoriadne kvalitne, je odolné voči drevokazným nástrahám so minimálnou životnosťou viac ako dvadsaťpäť rokov.

ZOBRAZIŤ KATALÓG

Máte otázky? Napíšte nám!